Olympi%EF%BF%BD%EF%BF%BDda%20v%20nemeckom%20jazyku%20-%20%EF%BF%BD%EF%BF%BDkolsk%EF%BF%BD%EF%BF%BD%20kolo

28.11.2019

Dňa 28.11. 2019 sa uskutočnilo školské kolo Olympiády v nemeckom jazyku, ktorého sa zúčastnilo 31 žiakov II.stupňa. Súťažilo sa v 2 kategóriách, mladších a starších žiakov. Získané vedomosti a poznatky uplatňovali žiaci vo všetkých formách, každý chcel dosiahnuť, čo najlepšie výsledky. Veľkým úspechom bolo už aj to, že sa žiaci nominovali do školského kola.

V kategórii 1B – starších žiakov na III.mieste sa umiestnil Leo Linhart IX.A, na II.mieste sa umiestnila Alexandra Piatková VIII.B a na I.mieste Jakub Janočko IX.B, prví dvaja postupujú do obvodného kola.

V kategórii 1A - mladších žiakov sa na III.mieste umiestnila Katarína Filová VII.C, na II.mieste sa umiestnila Ema Peleyová VI.C a na I.mieste sa umiestnila Lenka Kúdelková VII.C, prví dvaja nás budú reprezentovať v obvodnom kole.

Víťazom srdečne gratulujeme a postupujúcim želáme veľa úspechov v ďalšom kole!

Mgr.Z.Meltzerová