Zbierka pre rodiny v núdzi

10.01.2020

Už tradične, tento rok to bude už siedmy ročník, vyhlasujeme pred Vianocami charitatívnu zbierku pre rodiny v núdzi. Vyzbierané hračky, oblečenie, obuv, školské potreby a iné užitočné veci odovzdávame Krízovému centru v Košickej Novej Vsi. Toto zariadenie poskytuje sociálne služby pre osamelé matky s deťmi, pre mladých ľudí po ukončení ústavnej výchovy a osamelé ženy bez prístrešia.
Prvé roky nám na prevoz vecí postačilo osobné auto, ale tento rok a už aj minulý rok sme potrebovali zohnať dodávku, lebo vecí ja stále viac a viac, čo nás veľmi teší.
Týmto chceme v mene Krízového centra veľmi poďakovať našim rodičom aj deťom, ktorí sa každý rok zapájajú a pomáhajú ľuďom, ktorí sa ocitli v situácii, kedy pomoc potrebujú.

Ďakovný list

Mgr. Jana Paľová Pindrochová, koordinátor zbierky