Florbal krajské kolo dievčatá

28.11.2019

Dňa 28. novembra 2019 sa konalo krajské kolo vo florbale dievčat v športovej hale Spišská Nová Ves. V skupine sme odohrali tri zápasy proti školám: ZŠ Gelnica, ZŠ Krosnianska a T.J. Moussona Michalovce.

ZŠ Staničná – ZŠ Gelnica: 6:11

ZŠ Staničná – ZŠ Krosnianska: 9:2

ZŠ Staničná – T.J. Moussona Michalovce: 9:2

S jednou prehrou v skupine sme postúpili do semifinále, kde sme sa stretli s víťazným družstvom z druhej skupiny – ZŠ Valaliky.

Semifinále: ZŠ Staničná – ZŠ Valaliky: 6:1

Po výhre sme sa tešili z postupu do finále, kde sme mali opäť nastúpiť proti škole s ktorou sme ako v jedinom zápase už raz prehrali. Nakoniec sa nám po výbornom výkone podarilo zdolať aj ZŠ Gelnicu a vybojovať si postup na celoslovenské kolo

. Finále: ZŠ Staničná – ZŠ Gelnica: 4:1

Zúčastneným žiačkam patrí veľká vďaka za reprezentáciu našej školy – Daniela Hrabovská, Ella Pokorná, Tatiana Kullová, Laura Czéhmesterová, Natália Galčíková, Dominika Ďuráková, Ela Suchá, Veronika Šebešová, Sofia Čelinská, Sofia Malinovská, Michaela Ferencová a Kassia Králiková.

Ešte raz ďakujeme za skvelé výkony a reprezentáciu našej školy!!! Mgr.Katarína Šarišská