Deviataci na Gymnáziu Šrobárova

18.12.2019

…krásny slnečný decembrový deň, v stredu 18. decembra, sme sa so žiakmi 9. ročníka zúčastnili zaujímavej akcie, ktorú každoročne usporadúva Gymnázium na Šrobárovej ulici, na Otvorenej hodine nemeckého jazyka. Naši deviataci mali možnosť overiť si svoje vedomosti, znalosti, zručnosti, či jazykové kompetencie v nemeckom jazyku na jednotlivých stanovištiach. Úlohy rôzneho typu, krížovky, osemsmerovky, pesničky, príbehy, puzzle - všetko s vianočnou tématikou dotváralo atmosféru blížiacich sa sviatočných dní. Spolužiaci – stredoškoláci nešetrili chválou našich žiakov. Aj kolegovia – učitelia sa vyjadrovali pochvalne. Informácie, ktoré sme získali o jazykových skúškach a o škole, nám pomôžu pri rozhodovaní, kam po ukončení základnej školy. Zaujímavé dopoludnie sa veľmi rýchlo skončilo a tak „Š r o b á r k a“ ĎAKUJEME a DOVIDENIA možno už septembri!

Mgr. Meltzerová